Teamindeling najaarscompetitie 2017

 

  

VRIJDAGAVOND

       
Gemengd Dubbel 1 17+ 1e klasse   Gemengd Dubbel 2 17+ 1e klasse   Gemengd Dubbel 3 17+ 2e klasse
Renate Janson*   Fay Wanders*   Ancella Bouwmeester*
Mascha Eilers   Yvette Bouwmeester   Lisanne Spiegelenberg
Els Jasper   Iris Sijtsma   Ingrid Timmer
Daan van der Ploeg   Maarten Boot   Marcel Neef
Jasper Neef   Igor Eilers   Fabian Spiegelenberg
         
Gemengd Dubbel 4 17+ 3e klasse   Gemengd Dubbel 5 17+ 3e klasse   Gemengd Dubbel 6 17+ 3e klasse
Manon Jentink*   Melde Gilissen*   Joost Weultjes*
Laurens van Beuzekom   Dieuwke Quist   Ruben Hendriks
Frits van Ooijen   Tiemen Lammerink   Annelies Jasper
Manon de Jonge   Tsun Kit Tang   Chantal Schrik
Marjolein Zentgraaff   Eric Schoenmaker    
Menno Brandt   Junkan Song    
    Mirjam Zijlstra    
    Petra Wittermans    
       
Gemengd Dubbel 1 35+ 2e klasse   Gemengd Dubbel 2 35+ 2e klasse   Gemengd Dubbel 3 35+ 3e klasse
Jolanda Rutgers*   Douglas Budde*   Jos Huigsloot*
Lilian Eilers   Maartje Eigenhuis   Joke Bronsvoort
Peter Eilers   Olga Budde   Cindy Pijnaker
Johan van der Nat   Robert-Jan Suurmeijer   Ellen Veenendaal - Doorman
Lilian Derksen   Gonny van Elteren   Frank de Block
Adri Derksen       Wouter Hoekwater
        Dianne Braafhart
        Dick Jansen
         
Heren Dubbel 1 17+ 2e klasse   Heren Dubbel 2 17+ 2e klasse   Dames Dubbel 1 35+ 3e klasse
Edward Reimert*   Ronald Dibbink*   Leonie de Weerd*
Erik Rabelink   Marcel Koops   Caroline Reimert-Mollier
Felix van Baardewijk   Herman de Jongh   Maureen Ardts-Moerman
Herman Bunt   Colin Voetee   Malai Yomin
Michel Rabelink       Nicolette Rijnierse-Jacobs
        Simone Waayer
        Miranda Voorhorst
        Lyanne Veldboer
         

ZATERDAG

       
Gemengd Dubbel 1 17+ 2e klasse   Gemengd 1 t/m 17 2e klasse    
René van Amsterdam*   Clarissa van Hee*    
Marieke van Amsterdam   Floor Rijnierse    
Robert Amade   Ruben Peters    
Marieke Westhuis   Jesse Peters    
         
         

ZONDAG

       
Heren 1 40+ 3e klasse   Meisjes 1 t/m 17 3e klasse    
Ronald Gougon*   Daily Veldwijk*    
Michel Gougon   Amber Veldwijk    
Ard van Bilsen   Carlijne Dadema    
Toine Severijnen   Sophie Veenendaal    
         
Jongens 1 t/m 14 2e klasse   Jongens 1 t/m 17 3e klasse    
Raoul Ardts*   Kai Arnold*    
Gert Koopman   Roy Bruijn    
Bram Kappenburg   Max Moreau    
Tim Bandsma   Aza Raouf    
         
* = teamcaptain