Teamindeling voorjaarscompetitie 2018

De competitie-indeling van de voorjaarscompetitie is bekend en hieronder te bekijken. Mocht je een andere teamcaptain willen binnen je team, een naam missen, een naam niet goed geschreven staan etc. laat het ons dan weten via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Klik hier voor de baanindeling

  

ZONDAG

       
         
Dames 1  Hoofdklasse   Gemengd 1 35+ 2e klasse   Gemengd 2 35+ 2e klasse
Ancella Bouwmeester*   Jolanda Rutgers*   Ronald Gougon*
Fay Wanders   Lilian Eilers   Michel Gougon
Marloes Bussink   Peter Eilers   Yvonne Groenenberg
Lisanne Spiegelenberg   Johan van der Nat   Maartje Eigenhuis
Anouk Koldenhof   Sonja Noija   Gonny van Elteren
    Bram Ploeg    
         
Gemengd t/m 14 Jeugd 1e klasse    
Dilay Ata*        
Lucas Hennink        
Max Tijink        
Twan Willemstijn        
Amber Veldwijk        
         

ZATERDAG

       
         
Heren 1 50+ open klasse   Heren 1 17+ 3e klasse   Heren 2 17+ 4e klasse
Albert Schuller*   Fabian Spiegelenberg*   Michel Rabelink*
Herman de Kleine   Marcel Neef   Felix van Baardewijk
Rob van den Berg   Pieter Sijtsma   Bas Schumacher
Frans Sijtsma   Igor Eilers   Edward Reimert
Paul van Duuren   Jasper Neef   Erik Rabelink
Hans Mammen   Bas Birze   Frank Rijnierse
    Daan van der Ploeg    
         
         
Heren 1 35+ 2e klasse   Heren 2 35+ 2e klasse   Dames 1 17+ 1e klasse
Jos Brekelmans*   Bart Mens*   Renate Janson*
Teun Jasper   Peter van Amerongen   Yvette Bouwmeester
Ard van Bilsen   Douglas Budde   Mascha Eilers
Pieter Moors   Danielle Isaia   Els Jasper
Jitze van Turennout   Marcel Ooijer   Iris Sijtsma
Reserve: Jan Hein Moors   Robert-Jan Suurmeijer    
    Paul Manuhutu    
    René van Amsterdam    
         
Dames 2 17+ 3e klasse   Gemengd 1 17+ 3e klasse   Gemengd 2 17+ 4e klasse
Mariska Janson*    Paul Zentgraaff*   Toine Krook*
Chantal Schrik   Ria van Aartrijk   Pascal Blij
Ingrid Spiegelenberg   Roy Timmermans   Wanda Brandt
Annelies Jasper   Lia Suurd   Gerrien van Leeuwen
Melde Gilissen   Natasja van Buuren   Maarten Wevers
    Richard Oudbier   Gaby Iskes
         
         
Gemengd 3 17+  4e klasse   Gemengd 1 35+  3e klasse   Gemengd t/m 17 Jeugd
open klasse
Menno Brandt*   Willem Regterschot*   Floor Rijnierse*
Manon de Jonge   Lilian Derksen   Clarissa van Hee
Laurens van Beuzekom   Damiana Beumer   Jesse Peters
Manon Jentink   Cees de Graaf   Ruben Peters
Marjolein Zentgraaff   Olga Budde   Max Moreau
Wouter Bol Raap   Adri Derksen    
         
Jongens 1 t/m 17 Jeugd    open klasse   Jongens 2 t/m 17 Jeugd    open klasse    
Raoul Ardts*   Gert Koopman*    
Tim Bandsma   Kai Arnold    
Wim Licher   Roy Bruijn    
Bram Kappenburg   Bas Janssen    
Hugo Weultjes   Aza Raouf    
         

VRIJDAGAVOND

       
         
Dames 1 35+ 4e klasse   Gemengd 1 35+ 4e klasse   Dames 1 17+ 4e klasse
Leonie de Weerd*   Jos Huigsloot*   Francis Mulder*
Caroline Reimert - Mollier   Frank de Block   Pia di Giovanni
Maureen Ardts - Moerman   Joke Bronsvoort   Joke Hofman
Malai Yomin   Dianne Braafhart   Barbara van Driel
Simone Waayer   Ellen Veenendaal - Doorman    
Miranda Voorhorst   Cindy Pijnaker    
Mirjam Zijlstra-Collee   Wouter Hoekwater    
Petra Wittermans   Dick Jansen    
         
Gemengd 1 17+ 4e klasse        
Christina Hendriks - Weijde*        
Junkan Song        
Martijn Heezen        
Ingeborg Hooijmaaijer        
Lyanne Veldboer        
         

DINSDAG

       
Dames dubbel 1 3e klasse        
Els Bouwmeester*        
Tina Nitert        
Martina Huigen        
Ada Termaat        
Dinie Unterhorst        
Leonor van der Marel        
Henny v/d Berg        
Truus Drenth        
         

DONDERDAG

       
Dames Dubbel 1 hoofdklasse   Dames Dubbel 2  hoofdklasse    
Anneke Riphagen*   Carla Hartung*    
Tonny Boerkamp   Marjan van Campen    
Lucy Hinkofer   Yolanda Evers    
Mia Venema   Henriette Jonker    
Tineke Zwaga   Annie Koopman    
Betty Wierenga   Lucy de Rijk    
         
* = teamcaptain