Tennis & Meet zaterdag 30 maart

Op zaterdag 30 maart zal de opening van het zomerseizoen plaatsvinden door middel van Tennis & Meet! Wat is er deze dag allemaal te doen? Heel veel! Je kunt onder andere een balletje slaan om kennis te maken met de tennissport en met onze vereniging. Daarnaast zal er rommelpot zijn en worden de finales voor de Joost van der Marel Wintermix gespeeld. Ook worden de competitiemappen uitgedeeld aan alle teamcaptains en zal er een clinic rolstoeltennis worden gegeven! Kortom, genoeg te doen! Zien we jou ook de 30e?

Wil je ook een balletje slaan? 
Ben je benieuwd hoe leuk onze vereniging is en wil je wel eens een balletje slaan op een van onze tien tennisbanen? Kom dan naar de Tennis & Meet clinic op zaterdag 30 maart tussen 14.00 - 16.00 uur. Kids, jeugd en senioren zijn van harte welkom en onze tennisleraren ontvangen je graag.

Rommelpot en finale Wintermix!
Ben je al lid en wil je weer graag tennissen op de gravelbanen? Kom dan naar de Rommelpot om 10.00 uur, of kijk op toernooi.nl voor de finales van de Joost van der Marel Wintertennis. De prijsuitreiking is zaterdag om 16.00 uur door Joost van der Marel.

Speciaal voor de jeugd!
Ben je een jeugdlid en wil je lekker tennissen of knutselen met ballonnen? Kom dan naar de minimaatjes en jeugdtennis
van 14.00 - 16.00 uur. Heb je ooit van een ballon een tennisracket gemaakt? 

Tennisspecials!
Onze gastdocenten Pieter Moors voor rolstoeltennis en Yudu Zeng voor tennisles zijn aanwezig. Laat je verrassen door het tennisspel in een rolstoel en wat kun je leren van het Chinese topmodel Yudu?

Kortom er is de hele dag van alles te doen op en langs de baan!

Programma 10.00 – 16.00 uur
10.00 – 16.00 uur: Tennispasjes ophalen en als je voor € 40,- op je KNLTB pas stort, ontvang je alleen vandaag 30 maart 15% extra op je pas!
10.00 – 13.00 uur: Rommelpot waar iedereen aan mee kan doen!
12.00 – 14.00 uur: Competitiemappen worden uitgedeeld aan de teamcaptains.
13.00 – 14.00 uur: Clinic rolstoeltennis met de enige echte Pieter Moors!
10.00 – 16.00 uur: Joost van der Marel Wintermix: kijk op toernooi.nl voor jouw wedstrijdtijd.
14.00 – 16.00 uur: Tennis Meet & Greet voor belangstellenden: gezellig een balletje slaan, een drankje doen en de sfeer proeven van onze gezellige vereniging.
Yudu Zeng laat je kennismaken met de tennissport.
14.00 – 16.00 uur: Minimaatjes jeugd, tenniskids, ballonkunstenaar en neem vooral een vriendje of vriendinnetje mee!
10.00 – 16.00 uur: De bar is open voor heerlijke drankjes en hapjes