Teamindeling najaarscompetitie 2018

We genieten nu volop van de zomer, maar de teams voor de najaarscompetitie zijn inmiddels bekend en aangemeld bij de KNLTB. De teamindeling is te vinden op onze website.
Lijkt het jou leuk om een keer in te vallen in september/oktober? Stuur dan een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

  

VRIJDAGAVOND

       
Gemengd Dubbel 1 17+ 1e klasse   Gemengd Dubbel 2 17+ 1e klasse   Gemengd Dubbel 3 17+ 3e klasse
Fay Wanders*   Ancella Bouwmeester*   Menno Brandt*
Anouk Koldenhof   Yvette Bouwmeester   Laurens van Beuzekom
Iris Sijtsma   Lisanne Spiegelenberg   Wouter Bol Raap
Mascha Eilers   Els Jasper   Manon de Jonge
Fabian Spiegelenberg   Daan van der Ploeg   Lia Suurd
Jasper Neef   Marcel Neef    
Igor Eilers   Martijn Schaap    
         
Gemengd Dubbel 4 17+ 3e klasse   Gemengd Dubbel 1 35+ 2e klasse   Gemengd Dubbel 2 35+ 3e klasse
Christina Hendriks-Weijde   Jolanda Rutgers*   Douglas Budde*
Ingeborg Hooijmeijer   Lilian Derksen   Yvonne Groenenberg
Lyanne Veldboer   Adri Derksen   Olga Budde
Martijn Heezen   Johan van der Nat   Frits van Ooijen
Junkan Song   Jos Brekelmans   Gonny van Elteren
Frank Rijnierse        
         
Gemengd Dubbel 3 35+ 3e klasse   Heren Dubbel 1 17+ 2e klasse   Dames Dubbel 1 17+ 2e klasse
Jos Huigsloot*   Herman Bunt*   Chantal Schrik*
Joke Bronsvoort   Erik Rabelink   Annelies Jasper
Dianne Braafhart   Felix van Baardewijk   Ingrid Spiegelenberg
Ellen Veenendaal-Doorman   Michel Rabelink   Melde Gilissen
Frank de Block   Bas Schumacher   Mariska Janson
Wouter Hoekwater   Edward Reimert   Inge Brekelmans
Dick Jansen        
         
Dames Dubbel 1 35+ 3e klasse        
Leonie de Weerd*        
Caroline Reimrt-Mollier        
Maureen Ardts-Moerman        
Malai Yomin        
Petra Wittermans        
Simone Waayer        
Mirjam Zijlstra        
Miranda Voorhorst        
         

ZATERDAG

       
Heren 1 17+ 3e klasse   Gemengd 11 t/m 17    
Ronald Gougon*   Floor Rijnierse*    
Michel Gougon*   Clarissa van Hee    
Ard van Bilsen   Gert Koopman    
Robert-Jan Suurmeijer   Aza Raouf    
         

ZONDAG

       
Meisjes 11 t/m 17 3e klasse   Jongens 10 t/m 14   Gemengd t/m 14
Daily Veldwijk   Wim Licher   Dilay Ata
Amber Veldwijk   Jayden Sterk   Twan Willemstijn
Kristina Lubsen   Marnix Brandt   Max Tijink
Sophie Veenendaal   Max Moreau    
    Bram Bogerd    
         
* = teamcaptain