Teamindeling voorjaarscompetitie 2019

De teamindeling voor de voorjaarscompetitie is gemaakt en terug te vinden op de website. Invallers kunnen we natuurlijk altijd nog gebruiken.
Mocht je een andere teamcaptain willen binnen je team, een naam missen, een naam niet goed geschreven staan etc. laat het ons dan weten via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..
Door op de teamnaam te klikken kom je bij het programma, de resultaten en standen van dat team.

 

  

ZONDAG

       
         
Dames 1 2e klasse   8 en 9 17+ 2e klasse    
Ancella Bouwmeester*   Loes Elings    
Fay Wanders   Antje Beumer    
Marloes Bussink   Bertine van Wijk    
Lisanne Spiegelenberg        
Anouk Koldenhof        
         
         

ZATERDAG

       
         
Heren Dubbel 1 17+ 3e klasse   Heren 1 17+ 4e klasse   Heren 2 17+ 4e klasse
Albert Schuller*   Jasper Neef*   Felix van Baardewijk*
Herman de Kleine   Marcel Neef   Bas Schumacher
Rob van den Berg   Pieter Sijtsma   Michel Rabelink
Frans Sijtsma   Igor Eilers   Edward Reimert
Paul van Duuren   Daan van der Ploeg   Erik Rabelink
Hans Mammen   Fabian Spiegelenberg   Paul Zentgraaff
Joop Termaat        
         
         
Heren 1 35+ 1e klasse   Heren 2 35+ 1e klasse    
Jos Brekelmans*   Bart Mens*    
Teun Jasper   Peter van Amerongen    
Ard van Bilsen   Douglas Budde    
Pieter Moors   Daniele Isaia    
Jitze van Turennout   Marcel Ooijer    
Jan Hein Moors   Robert-Jan Suurmeijer    
    René van Amsterdam    
         
         
Dames 1 17+ 1e klasse   Dames 2 17+ 3e klasse   Dames 3 17+ 3e klasse
Renate Janson*   Stéphanie van de Bunt *   Ingrid Spiegelenberg*
Yvette Bouwmeester   Inge Brekelmans   Chantal Schrik
Mascha Eilers   Chantal Schumacher   Barbara van Driel
Els Jasper   Lia Suurd   Annelies Jasper
Iris Sijtsma   Ria van Aartrijk   Pia di Giovanni
Nicky Moors   Cindy Pijnaker   Mariska Janson
Sietske Joustra        
         
         
Gemengd 1 17+ 4e klasse   Gemengd 2 17+ 4e klasse    
Toine Krook*   Menno Brandt*    
Pascal Blij   Manon de Jonge    
Wanda Brandt   Laurens van Beuzekom    
Gerrien van Leeuwen   Manon de Pater - Jentink    
Maarten Wevers   Marjolein Zentgraaff    
Gaby Iskes   Bernardo van Dalfsen    
         
Gemengd 1 35+ 1e klasse   Gemengd 2 35+ 2e klasse   Gemengd 3 35+ 2e klasse
Jolanda Rutgers*   Ronald Gougon*   Willem Regterschot*
Lilian Eilers   Michel Gougon   Lilian Derksen
Peter Eilers   Yvonne Groenenberg   Damiana Beumer
Johan van der Nat   Gonny van Elteren   Cees de Graaf
Bram Ploeg   Wilma Lammers   Olga Budde
        Adri Derksen
         
         

VRIJDAGAVOND

       
         
Dames Dubbel 1 35+ 4e klasse   Gemengd Dubbel 1 35+ 4e klasse   Gemengd 1 17+ 1e klasse
Leonie de Weerd*   Jos Huigsloot*   Christina Hendriks - Weijde*
Caroline Reimert - Mollier   Wouter Hoekwater   Yudu Zeng
Maureen Ardts - Moerman   Joke Bronsvoort   Martijn Heezen
Malai Yomin   Dianne Braafhart   Colin Voetee
Simone Waayer   Ellen Veenendaal - Doorman   Lyanne Veldboer
Mirjam Zijlstra   Martin Harteveld   Wouter Bol Raap
Petra Wittermans        
         
         

DINSDAG

       
Dames Dubbel 1 3e klasse        
Els Bouwmeester*        
Tina Nitert        
Martina Huigen        
Ada Termaat        
Lucy van Egmond        
         
         

DONDERDAG

       
Dames Dubbel 1 Hoofdklasse   Dames Dubbel 2 Hoofdklasse    
Anneke Riphagen*   Carla Hartung*    
Tonny Boerkamp   Marjan van Campen    
Lucy Hinkofer   Yolanda Evers    
Betty Wierenga   Henriette Jonker    
Tineke Zwaga   Lucy de RIjk    
         
* = teamcaptain